Özel Can Hastanesi, Okulları Bilgilendirmeye devam ediyor.

21 Aralık 2018, Cuma

Milli Egemenlik Ortaokulu ve Salihli Özel Can Hastanesi işbirliği ile okul öğrencilerine ve velilerine çocuklarda kış hastalıkları, tedavi yöntemleri, okul çağında ve ergenlik döneminde sağlıklı beslenme konuları anlatıldı.

Salihli Özel Can Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Türker Borucu Milli Egemenlik Ortaokulu Anne ve Babalarına Okul Çağındaki Çocuklarda kış hastalıkları, korunma ve tedavi yöntemlerini anlattı. Anne ve Babaların seminer sonunda Dr. Türker Burucu Çocukları hakkında sorularına cevap verdi.


Salihli Özel Can Hastanesi Dyt.Ayşen Temel ise Okul çağındaki çocukların beslenme alışkanlıkları ve dikkat edilmesi gerekenleri öğrencilere anlattı. Öğrencilerin merak ettikleri sorularını seminer sonunda Diyetisyen Ayşen Temel cevaplandı.


Seminer sonunda Milli Egemenlik Ortaokulu Müdürü Muhammet Mustafa Demir ise Öğrenci velilerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. Katkılarından dolayı Okul Rehber Öğretmenleri Salim Yıldızhan ve Ayben Demirkaya’ya Özel Can Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Türker Borucu ’ya, Diyetisyen Ayşen Temel’e, Kurumsal İletişim Md. Uçar Canıtez’e Sağlık alanında yaptığı yatırımlara ve toplumun her kesiminde gerçekleştirdiği Sosyal sorumluluklara verdiği desteklerden dolayı Salihli Özel Can Hastanesine Yönetimine çok teşekkür ederek çiçek taktim etti.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com