Sınav hazırlık kampı yoğun ilgi gördü

02 Şubat 2019, Cumartesi
Sınav hazırlık kampı yoğun ilgi gördü

Merkezî sınavlarda ve akademik anlamda başarısıyla adından söz ettiren Millî Egemenlik Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerine yönelik "Sınava Hazırlık Kampı" düzenledi.

21-25 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen sınava hazırlık kampına 53 öğrenci, 10 öğretmen, öğretmenlerin eş ve aileleriyle birlikte toplam 74 kişi katıldı.


Kampla ilgili bilgi veren Kamp Sorumlusu Öğretmen M. Önder Karacaoğlu "Öğrencilerimize her sabah deneme sınavı yaptık. Optik okuyucu ile hemen değerlendirip eksiklerini ve yanlışlarını anında gidermeye çalıştık. Her gün üçer saatlik soru çözüm saatleriyle bine yakın soru çözmelerini sağladık. Ayrıca otelde termal ve kapalı havuzlarda öğleden sonraları  öğretmen gözetiminde havuz saatleri düzenledik, streslerini attırdık. Her akşam kitap okuma saatleri, animasyonlarla eğlence düzenledik. Ayrıca açık büfe şeklinde yemeklerle tüm konforlarını sağladık." dedi.


Okul Müdürü Muhammet Demir ise "Gezi Kulübümüz ile her yıl İzmir Kitap Fuarı, Uzay Kampı, Ankara, Eskişehir, Çanakkale, İstanbul gezileri düzenliyoruz. Bu yıl ise 8. sınıf öğrencilerimize bu kampı düzenledik. Her türlü detayın düşünüldüğü, güzel bir çalışma oldu. Öğrencilerimiz hem dinlendi hem eğlendi hem de yüzlerce soru çözerek tatili verimli geçirdi. Akşam animasyonları ve kitap okuma saatleri ile sosyal gelişimlerine katkı sağladık. Başta kamp sorumlusu M. Önder Karacaoğlu ve gezi kulübü öğretmenlerimiz olmak üzere katılan öğretmenlerimize, eş ve ailelerine teşekkür ediyorum. Ayrıca canlarından kıymetli çocuklarını bizlere emanet eden velilerimize de destek ve güvenleri için teşekkürlerimi sunuyorum." dedi

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com