Denizbank'tan çiftçilere ödeme kolaylığı sağlayan avantajlar

09 Şubat 2019, Cumartesi
Denizbank'tan çiftçilere ödeme kolaylığı sağlayan avantajlar

Denizbank ve Manisa ili Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği arasında yapılan anlaşma kapsamında çiftçiler, Üretici Kartları ile anlaşmalı üye işyerlerinden alacakları yem alışverişlerinde ödemelerini Sıfır Faiz ile 5 ay sonra yapabilecek.


Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ile özel bankalar arasında birinci sırada bulunan Denizbank çalışmalarını işbirlikleriyle zenginleştiriyor. Denizbank, Manisa İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği ile çiftçilere ödeme kolaylığı getiren bir anlaşma yaptı. Buna göre Üretici Kartları ile üye iş yerinden diledikleri zaman yem alacak çiftçiler, ödemelerini sıfır faiz ile 5 Ay Sonra ödeyebilecek.

“Üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz”

Denizbank Salihli Çiftçievi Şube Müdürü Erkan Başocak, işbirlikleri ile çiftçilere destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarının altını çizdi. Başocak konuşmasına şöyle devam etti “Denizbank olarak Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek ve tarımsal üretimde verimliliği artırmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak, üreticilerimiz ile kurduğumuz ilişkiyi gönül birliğiyle büyütüyor, onlara her alanda destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile çiftçimize sunduğumuz avantajların kapsamını genişletmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Tarıma verilen her desteğin ülkemizin geleceğine yapılan yatırım olduğu bilinci ile Türkiye’nin gelişimi ve sürdürülebilir tarım için çalışmaya devam edeceğiz. Üretici Kart ve tarım kredilerimizle tarım sektörüne verilecek hizmet kalitesinin yükseltilmesini, rekabet gücümüzün artırılmasını destekliyoruz. Bu noktada hayata geçirdiğimiz anlaşmalar büyük önem taşıyor. Birliğimiz ile yaptığımız işbirliği ile çiftçilerimiz anlaşmalı üye işyerlerinden hangi ayda alırlarsa alsınlar ödemelerini faizsiz olarak 5 ay sonra yapabilecekler. Bu yönde işbirliklerimizi artıracağız”  dedi.

“Denizbank, çiftçi ve üreticinin bankası olduğunu kanıtladı”

Manisa ili Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Battal Akgül ise “Birliğimizin ilçemiz genelinde Küçükbaş hayvancılığın planlanması ve bu alanda politika geliştirilmesi için kayıtların güncel tutulması ülke hayvancılığı için ne kadar çok önemli ise aynı şekilde yetiştiricilerin desteklenmesi de bu kadar önemlidir. Bu önemli destekleri için Denizbank’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Birliğimize bağlı 9.000 üyemiz, anlaşmalı üye işyerlerinden Yem alışverişlerini yaparak ödemelerini 5 Ay sonra Sıfır Faiz’le yapabilecekler. Bu proje ile Denizbank, çiftçinin ve üreticinin bankası olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu” dedi. 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com