Salihli sanayisine ek içme suyu hattı

13 Nisan 2019, Cumartesi
Salihli sanayisine ek içme suyu hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli Zafer Mahallesi 651 Sokak'ta gerçekleştirdiği ek içme suyu hattı döşeme çalışmasıyla sanayi esnafına büyük kolaylık sağladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi(MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşın her türlü altyapı ihtiyacına yönelik etkili çözümler geliştirmeye devam ediyor. Bu amaçla MASKİ ekipleri, Salihli ilçesi merkez mahallelerinden Zafer Mahallesi’nde de içme suyu şebeke imalatı gerçekleştirdi. 651 Sokak’ta yapılan ek hat döşenmesi işi sayesinde, civarda bulunan sanayi esnafına sağlıklı içme ve kullanma suyu temin edildi. MASKİ Salihli İlçe Şefi Ramazan Tuğrul Kacar da, Zafer Mahalle Muhtarı Cemal Çelik ile birlikte çalışmaları yakından takip etti.

“MASKİ’den memnunuz”

Zafer Mahalle Muhtarı Cemal Çelik, “Mahallemizdeki sanayi bölgemizde içme suyu anlamında bir ihtiyacımız oldu. MASKİ birimimize durumu bildirdiğimiz gibi bu talebimizle ilgilendiler ve hattımız döşendi. Bu hizmetlerin devamı da gelecek inşallah. MASKİ’nin çalışmalarından mahalle halkı olarak memnuniyet duyuyoruz. Emeği geçen tüm ekibe ve MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com