Dinç "Gümrük Müdürlüğü Salihli'mize hayırlı olsun"

24 Mayıs 2019, Cuma
Dinç

Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, özellikle iş dünyasının uzun yıllardır beklediği Gümrük Müdürlüğü'nün kuruluşuna ilişkin onayın geldiğini kaydetti.

Salihli’de ihracatçının uzun yıllardır talep ettiği Gümrük Müdürlüğü ile ilgili müjdeli gelişmeyi Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç verdi.


Salihli’de özellikle Organize Sanayi Bölgesi’ndeki hızlı gelişim süreci ile birlikte Gümrük Müdürlüğü’ne büyük bir talep oluşmaya başladığını ifade eden Dinç “Salihli’de Gümrük Müdürlüğü ile ilgili olarak taleplerimiz sürekli gündemde idi. Bu konuda özellikle Manisalı hemşerimiz Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan’ın çok ciddi bir hassasiyeti vardı. Bakanımızın başlatmış olduğu çalışma neticesinde Salihli Organize Sanayi Bölgesi’ne katkı sağlayacak olan Gümrük Müdürlüğümüzü onaylattırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Alaşehir’dekine benzer bir model ile Salihli Organize Sanayi Bölgesi’nde de tırların yanaşabildiği büyük bir gümrük Müdürlüğüne en kısa sürede kavuşacağız. Salihli sanayisi ve ihracatçısı adına ilçemize kazandırılan bu hizmetin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com