5. ödüllü kitap okuma şenliğinde ödüller sahiplerini buldu

20 Haziran 2019, Perşembe
5. ödüllü kitap okuma şenliğinde ödüller sahiplerini buldu

Milli Egemenlik Ortaokulu, geleneksel hale getirdiği "5. Ödüllü Kitap Okuma Şenliği" ile öğrencilerini tatile yeni bisikletleriyle uğurladı.

Türkçe Öğretmeni ve Proje Koordinatörü M. Önder Karacaoğlu tarafından uygulanan kitap okuma etkinliğinde 5 ve 7. sınıflar düzeyinde dörder kitaptan çoktan seçmeli test ile yapılan aylık değerlendirme sonuçları belirlendi. Bu değerlendirmelere göre 5/A sınıfı öğrencisi Burak Öztürk, 7/D sınıfı öğrencileri Şevval Yalçın ve Yağmur Özdemir bisiklet ile ödüllendirildi. Ayrıca öğrencilere Okul Müdürü Muhammet Demir tarafından başarı belgesi takdimi yapıldı.


Değerlendirme sonuçlarına göre 5/A sınıfından İrem Yakın karaoke mikrofon, Furkan Özcan kablosuz kulaklık; 7/D sınıfından Arifenur Demir karaoke mikrofon, M. Emre Çil kablosuz kulaklık kazandı.


Okul Müdürü Muhammet Demir, kitap okuma şenliğini geleneksel hâle getiren ve organize eden Türkçe Öğretmeni Mehmet Önder Karacaoğlu’na ve öğrencilere teşekkür ederek kazanan öğrencileri tebrik etti.
Türkçe Öğretmeni Mehmet Önder Karacaoğlu, sayfaları çeviren pedalları çevirir." sloganıyla yola çıktıkları etkinlikte 5 yıldır birçok öğrenciyi bisiklet ve çeşitli ödüllerle ödüllendirdiklerini ve kitap okumayı teşvik edici çalışmalara ağırlık verdiklerini ifade etti. Destekleri için okul idaresine katılımları için de öğrencilerine teşekkür eden Karacaoğlu, önümüzdeki yıl altıncısını düzenleyecekleri yarışmada daha fazla kitap okutmayı ve daha fazla ödül vermeyi hedeflediklerini ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com