Salihli "Beyaz Dekorasyon" ile tanıştı

24 Haziran 2019, Pazartesi
Salihli

Salihli, Turan Caddesi'nde hizmet veren Hüseyin Yonat'ın sahibi olduğu perdecilik sektörünün yeni yüzü Beyaz Dekorasyon ile tanıştı. Yonat, sektördeki 20 yıllık profesyonel perde tecrübesini İzmir'den, Salihli'ye taşıdığını söyledi.

Turan Caddesi No.42 adresindeki Beyaz Dekorasyon, müşterilerine perde, duvar kağıdı, döşemelik kumaş, tasarım, üretim, satış ve uygulama ile hizmet veriyor.


Daima en iyiyi, en kaliteliyi, en güzelini kaliteden ödün vermeden müşterilerine sunduklarını belirten Beyaz Dekorasyon sahibi Hüseyin Yonat, Zebra perde, metal ve ahşap jaluzi, dikey, katlamalı, düette, silkoutte, stor ve Japon perdenin yanı sıra motorlu perde, sahne perdesi ve perde yıkama sistemleri, balkon brandası ve döşemelik kumaş seçenekleri, duvar kağıtları, banyolar için 3D yer döşemesi ile hizmet verdiklerini belirtti.

“Perde evin elbisesidir”

Mesleğe 20 yıl önce İzmir’de başladığını belirten Yonat, sektördeki 20 yıllık perdecilik sektörünü İzmir’den Salihli’ye taşıdığını dile getirdi. Evlerin olmazsa olmazının perde olduğunu vurgu yapan Yonat “Perde evin hem elbisesi, hem de tacıdır. Eskiden genellikle tül çeşidi bulunan ve sadece pencereleri kapatmak için tercih edilen perde, günümüzde dekor amaçlı tercih edilmektedir” dedi. Yonat, Beyaz Dekorasyon olarak ücretsiz keşif ve tasarım yapıldığını sözlerine ekledi.


 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com