Rotary ve Rotaractlarda bayrak el değişti

25 Haziran 2019, Salı
Rotary ve Rotaractlarda bayrak el değişti

Salihli Rotary ve Turgutlu Rotary Kulübü ile Salihli Sardes Rotaract ve Turgutlu Rotaract Kulübü'nde bayrak değişimi Lidya Ocakbaşı'nda yapıldı.

Salihli ve Turgutlu’da bulunan Rotary ve Rotarack Kulüplerinde dönem başkanlığı devir teslim töreni Lidya Sardes Termal Otel’de yapıldı. Salihli Rotary Kulübü’nde bayrak Orhan Babayiğit’ten Şevki Atalay’a, Turgutlu Rotary Kulübü’nde bayrak Onur Tekindağ’dan Evrim Oflaz’a, Salihli Sardes Rotaract Kulübü’nde bayrak Cihan İzmirlioğlu’ndan eşi Görkem İzmiroğlu’na, Turgutlu Rotaract Kulübü’nde ise bayrak Burak Telek’ten Halit İlker Can’a geçti. Törende geçmiş dönem başkanları, yeni dönem başkanlarına Başkanlık Madalyonu ve rozetini devredip, görevlerinde başarılar diledi.


Guvernör ve guvernör yardımcıları ile Rotary üyelerin eşleriyle birlikte katıldığı toplantıda konuşan Salihli Rotary Kulübü’nün 27. dönem başkanı Orhan Babayiğit, kurumlarla işbirliği içerisinde çalışıp, ilçede insanlığa dokunmak adına önemli projelere imza attıklarını söyledi.


Görevi devralan Şevki Atalay ise yeni döneme “Rotary Dünyayı Birleştirir” sloganı ile başladıklarını dile getirerek “Rotary bir dostluk kulübüdür. Onurla devraldığım madalyonu hizmetlerle taçlandırıp, onurla taşıyacağım” dedi.


Törende yeni dönem başkanları, geçmiş dönem başkanlarına yaptıkları hizmetlerden dolayı çiçek ve plaket takdim ederken, geçmiş dönem başkanları da yeni dönem başkanlarına başarılar diledi.
Törende ayrıca geçmiş dönem başkanı Babayiğit ulusal ve yerel basın temsilcilerinin yanı sıra rotary üyelerine teşekkür plaketi sundu.


Devir teslim töreni yemek programı ile son buldu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com