Salihli İYİ Parti'de yeni yönetim belli oldu

27 Temmuz 2019, Cumartesi
Salihli İYİ Parti'de yeni yönetim belli oldu

İYİ Parti Salihli İlçe Başkanlığı görevine atanan Ulvi Murat Tunca, parti binasında ilk toplantısını gerçekleştirip, yönetim kurulunu basına tanıttı.


İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz’ın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda konuşan yeni ilçe başkanı Tunca, İYİ Parti bayrağını Salihli’de en üst noktalara taşımak için var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.

“Genel Başkanımız Meral Akşenir’in talimatıyla yönetimi biz devralıyoruz” diyen Başkan Tunca “Yeni yönetim olarak geçmişte yapılan her güzel çalışmayı unutmayacağımızı ve yine hep beraber daha güzel ve iyisini başaracağımıza inancımız tamdır.


Bu dönemde partimize yeni katılan ve ilk kez siyaset de iyi parti bayrağı altında toplanan çok genç bir yönetim kurulu oluşturduk. Bu yeni yönetim kuruluna da destek ve birliktelikleri için çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlar, bu süreç içinde yeni oluşan gençlik kollarımızı da sizlerle tanıştırmaktan mutluluk duyuyorum. Gençlik kolları başkanımız olarak Ferdi Özkul atanmıştır. Onun yanındaki gençlerimiz bizlere destek ve heyecan katmaktadırlar, hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Genel başkanımız Sayın Meral Akşener’in  “Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer” derken bizlere de bu işin sorumluğunu yüklemektedir. Bu sorumluluk tüm İyi Partiliyim diyen eski yeni tüm üyelerimize ve bizleri seven herkesin omuzlarına yüklenmiştir. Bu sorumlulukla, önce Salihli sonra Manisa ve Türkiye de birinci parti olmak için iddialı ve hazırız. Hep birlikte
Kazanacağız kazanacağız, kazanacağız” diye konuştu.


Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları veren Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, hedeflerinin İYİ Parti’yi Türkiye’nin yükselen partisi yapmak olduğunu söyledi. Eryılmaz, “İYİ Parti kendi içinde oluşturduğu birlik, beraberlik ve kardeşlik havasını önümüzdeki genel seçimlere kadar hiç durmadan dalga dalga bütün milletimize yansıtacağız. Herkesi kucaklayan bir siyaset anlayışıyla hareket ederek, İYİ Parti’yi hem Salihli’de, hem de Manisa’da hak ettiği daha ilerilere getireceğiz” diye konuştu.


Konuşmaların ardından İYİ Parti’ye katılanların rozetleri takılıp, yeni yönetim kurulu üyeleri tanıtıldı.
Ulvi Murat Tunca Başkanlığı’ndaki İYİ Parti Salihli İlçe Yönetimi Ali Özdinç, Aylin Çatal, Ayşe Cihan, Cafer Öztürk, Cevdet Güçyener, Derman Akyol, Doğan Özkul, Ergun Yılmaz, Fatih Şahin, Ferit Işık, Göksal Akyol, Gülhan Baldan, Günay Becer, Hakan Bozkurt, Mehmet Ali Özdemir, Müberra Ergün, Nazmiye Birinci, Oral Baha Açar, Ömer Faruk Baytun, Özer Uçar, Özgür Uçar, Recep Özçelik, Seval Özdemir, Sevgi Özsoy, Ümit Tunç, Veli Atalay, Veysel Öztürk, Yasin Üstün, Emre Karamancı, Ulaş Yıldız, Deniz Yelkenkayalar, Adem Duman, Hakkı Başaran, Gamze Tunca, Sedat Aksoy, Nihat Uyar, Hasan Demir ve Mustafa Sezen’den oluştu.
 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com