Salihli Ziraat Odası'ndan aşure hayrı

20 Eylül 2019, Cuma
Salihli Ziraat Odası'ndan aşure hayrı

Cem Yalvaç Başkanlığı'ndaki Salihli Ziraat Odası, Muharrem Ayı dolayısıyla Milli Birlik ve Demokrasi Meydanı'nda aşure hayrı yaptı.

Aşure’nin Türk kültürü içinde çok önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Salihli Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç “Biz kültürümüze ve kültürel değerlerimize çok önem veriyoruz. Bu çerçeve de aşure etkinliği düzenledik. Etkinliğimize katılan tüm protokol üyelerimize ve davetlilerimize teşekkür ediyorum”

dedi. Yalvaç, Aşure günlerinin birlik ve beraberliğinin doruğa çıktığı günler olduğunu sözlerine ekledi.
Aşure gününe Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Alşen, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Karaca, Mahmut Süreyya Karaoğlu, Metin Durmaz, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Muhammet Hilmi Havan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek, Müftü Adem Karakelebek, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Borsa Başkanı Yetiş Aksoy, siyasi ve temsilcileri, oda ve dernek başkanları ile ziraat odası çalışanları, çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileriyle vatandaşlar katıldı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com