Krampon Modelleri

28 Eylül 2019, Cumartesi
Krampon Modelleri

En popüler spor etkinlikleri arasında yer alan halı saha maçlarında başarılı bir performans ortaya koyabilmek için halı saha ayakkabılarının doğru seçilmesi gerekir.

Çim ya da suni sahalarda oynanan maçlarda kullanılan krampon modelleri ile zemine daha kolay uyum sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinde onlarca marka arasından en doğru krampon çeşitlerini satın alarak bu sporu en iyi şekilde yapabilirsiniz. Beğenilen halı saha ayakkabıları, güvenli ödeme üzerinden kolayca satın alınabilir. Kramponlarla aynı zamanda futbol antrenmanlarında da kullanılıyor. Farklı hava koşullarına dayanıklı olan futbol ayakkabıları ile ayak sağlığı en iyi şekilde korunuyor.


Krampon Ne İşe Yarar?


Krampon ve işlevleri hakkında bilinmesi gereken bazı detaylar bulunur. Futbol oyunu düz ve pürüzsüz bir zeminde oynanmaması nedeniyle zemine uyum sağlayacak ayakkabı modellerinin kullanılması gerekir. Halı saha ayakkabıları ile zemine uyum gösteren ayakkabılarla futbol maçını oynayabilirsiniz. Halı saha ayakkabılarının özel olarak tasarlanan taban teknolojisi sayesinde halı sahada kayma ve denge problemleri de en aza indiriliyor. Kramponlar sayesinde suni ve doğal çimlerde hareket kabiliyeti kolayca arttırılıyor. Çimlerin arasına giren ve zemine sıkıca tutunmayı sağlayan yapısı sayesinde sizde maç sırasında daha güvenli bir şekilde koşu yapabilirsiniz.

Krampon Nasıl Seçilmelidir?

Halı saha ayakkabı modelleri arasında doğru seçimi yapmak büyük bir önem taşır. Halı saha zeminine uyum sağlayabilmek için ayakkabı tabanlarının doğru şekilde tasarlanması gerekir. Ayrıca ayakkabının esneklik özelliğinin yer alması ile ayak bileklerini daha rahat bir şekilde kullanma şansı elde edilir. Ayağa alınabilecek darbelerden tam olarak korunabilmek için kramponların dış yüzeyinin darbelere karşı dayanıklı olması gerekir. Ayakkabı içerisinde yapılan yastıklamaların hem ayağı konforlu hissettirmesi hem de top kontrolünü en iyi şekilde sağlaması gerekir. Halı saha üzerinde ayakların kaymasını önleyen bir krampon teknolojisi futbolculara avantaj sağlar.


Futbolcular, futbol akımlarına uyum sağlayabilmek ve oyun tarzlarını sahada yansıtabilmek için yeni nesil krampon modellerinden destek alıyor. Göze hoş gelen tasarımı ve estetik yapısıyla şık bir görüntü sunan bu ürünler fiyatları ile futbolseverleri memnun ediyor. Halı sahalarda ve suni çim sahalarda kullanılacak en iyi krampon modellerini https://www.lescon.com.tr/krampon/ adresinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com