Azboy İnşaat'tan bahar fırsatı

14 Şubat 2020, Cuma
Azboy İnşaat'tan bahar fırsatı

Azboy İnşaat, Bahar fırsatı kampanyasıyla, uygun faiz oranı ve ödeme koşulları ile konut sahibi yapıyor.

Salihli’de 34 yıllık tecrübesiyle konutta mükemmel kalitenin adresi olan Azboy İnşaat, ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor.


“Konutta mükemmel kalite için çalışıyoruz” sloganı ile 34 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren Azboy İnşaat, Baharda yeni evinize konut projesini başlattı.


Azboy İnşaat A.Ş Temsilcisi Mikail Azboy, insanların hayat standartlarını karşılayacak, şehrin içinde ve kendilerini özel hissettirecek projelere her zaman önem verdiklerini vurgu yaparak, 2020 Nisan teslimi Bahar Kampanyası başlattıklarını söyledi.


Azboy İnşaat olarak modern, konforlu ve yaşanabilir konutlar inşa etmeyi prensip edindiklerini değinen Azboy “Hem Salihli ekonomisine katma değer sağlayarak, hem de inşaat sektöründe güvenilir firmalar arasında adından söz ettirdik. Çünkü biz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda 2+1 ve 3+1 konutlar inşa ediyoruz” dedi.


Konut sahibi olmak isteyenlere seslenen Azboy “0,79’dan başlayan kredi fırsatı ile tanışıp, konut sahibi olmak isteyen tüm müşterilerimizi en yakın zamanda satış temsilcimiz Fatoş Emlak ofisimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com