Özel "Halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz"

06 Ağustos 2020, Perşembe
Özel

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel ve beraberindeki heyet, Salihli'nin Çavlu, Çapaklı ve Adala Mahallelerinde üreticilerle bir araya geldi.

Mahalle ziyaretlerine Özel’in yanı sıra Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Bekir Başevirgen ile Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, CHP Salihli İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Namver, ilçe başkanları, Salihli Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç ile gençlik ve kadın kolları yöneticileri de katıldı.


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel “Çavlu Mahallemizde üzüm üreticilerimizin sıkıntılarını ve beklentilerini dinledik. Salihli Çapaklı mahallesinde Biyogaz Enerji Santrali’ne karşı köylülerimizle bir araya gelerek, haklı mücadelelerinde sonuna kadar yanlarında olduğumuzu ilettik. Adala mahallesinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek kurulmak istenen jeotermal enerji santralinin zararlarını konuştuk. Üzüm üreticimizin ve Biyogaz Enerji Santrali’ne karşı mahallelimizin sonuna yanında olmaya devam edeceğiz”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com