Silindir Mumlar

28 Kasım 2020, Cumartesi
Silindir Mumlar

Silindir mumlar çeşitleri ile Taymum koleksiyonunun en nadide parçalarından biridir. 1975 senesinde üretime başlayan firma geçmişten günümüze el emeğiyle ürettiği mumlar ile adını tarihe yazdırmayı başarmıştır.

Kurulduğu ilk günden beri üretim hep el ile gerçekleşmiş ve bu özelliğini asla yitirmemiştir. Kırk yıl önce mum yaşanan kesintilerde yalnızca ortamı aydınlatmak için kullanılan bir nesne olmasına rağmen günümüze kadar binlerce farklı seçenek ile dekorasyon amacıyla da kullanılır olmuştur. Taymum yılların tecrübesiyle köklü bir firma olarak ülkemizin her şehrinde adını duyurmuş ve her şehrine hizmet göndermeyi başarmıştır. El ile üretim yapan ve küçük bir atölyede başlayan mum yapımı seneler içerisinde büyümeyi başarmıştır.

Silindir Mum Çeşitleri

Silindir mumlar birçok farklı çeşit ve renk ile siteden de sipariş verebileceğiniz şekilde satılır. Boyları 20cm’den başlayıp 50cm’e kadar çıkabilen mum çeşitleri küçük, orta ve büyük boy olarak sipariş edilebilirler. 10’u aşkın renk seçeneği ile her zevke hitap eder. Farklı renk kartelası oturma odanıza, iş yerinize ya da herhangi bir alana uyum sağlayabilecek şekilde zevkinize bırakılmıştır. Silindir mumlar sizin kullanmak istediğiniz alana bağlı olarak farklı seçeneklere sahiptirler. İç mekanda kullanacaksınız farklı seçeneğiniz, dış mekanda kullanacaksanız farklı seçenekleriniz olur. Her ortama uyum ve şıklık katan mum çeşitleri için siteye girerek https://www.taymum.com.tr/dev-mumlar/ linkine tıklayarak tüm çeşitleri ve boyları inceleyebilirsiniz.

Silindir Mum Renk Çeşitleri

Silindir mumlar ilgililer tarafından oldukça rağbet gören ve beğenilen mum çeşitlerindendir. Genellikle oturma odalarında tercih edildikleri için soft renkleri taşırlar. Bej, koyu bej, beyaz, somon, turkuaz, krem, kırmızı, siyah, kahverengi ve bordo başta olmak üzere birçok renk çeşidi vardır. Sizin mumu hangi mekanda kullanacağınıza bağlı olarak o ortama uygun olan fitille üretimi yapılır. Siz hazır bir ürün satın almış olmazsınız, istediğiniz mum sizin için özel olarak sıfırdan üretilir. Bu da Taymum’un farkını yıllardır ortaya koyan bir farktır. Yıldan yıla kendini geliştiren ve yeni tasarımlarla müşterilerine hizmet veren firma sağlam bağlar ile ve işine emeğini katarak müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com