Hisar ve ekibi, esnaf odası başkanlarından destek istedi

05 Nisan 2021, Pazartesi
Hisar ve ekibi, esnaf odası başkanlarından destek istedi

Salihli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Yüksel Hisar ve ekibi, 3 esnaf odası başkanını ziyaret ederek destek istedi.

Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı ve aynı zamanda Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı Yüksel Hisar ve ekibi, ziyaretleri kapsamında Ayakkabıcılar, Şoförler, Marangozlar ve Terziler Odasını ziyaret etti.


Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası Başkanı Fatih Azak, Bakkallar Esnaf Odası Başkanı İsmail Ünlü, Elektrik Ve Radyo Teknisyenleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahadır Çelikkol, Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Makasçı ile Salihli Mahalleri Toplu Kara Yolu Yolcu Taşıma Kooperatifi Başkanı Samet Balgönül ile birlikte Hisar, Kunduracı Saraçlar ve Tabaklar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celil Şenal, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Dağıstanlı, Keresteciler, Marangozlar ve Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kemal Alacalı ve Terziler ve Tuhafiyeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Ali Girgin’i ziyaret etti.


Şenal, Dağıstanlı, Alacalı ve Girgin’den kooperatif seçimlerinde destek isteyen Hisar “Esnaf ve sanatkarımıza, ekibimle birlikte hizmet ve hizmetkarlığa talibiz.” dedi.


Esnaf odası başkanları Şenal, Dağıstanlı, Alacalı ve Girgin, Hisar ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür edip, çıktıkları yolda başarılar diledi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com