Salihli Muhtarlar Derneği'nde Mehmet Güler yeniden aday

05 Nisan 2021, Pazartesi
Salihli Muhtarlar Derneği'nde Mehmet Güler yeniden aday

Türkiye Muhtarlar Derneği Salihli Şubesine bağlı muhtarlar, başkanını belirlemek için 7 Nisan Çarşamba günü sandığa gidiyor. Mevcut Başkan Gaziler Mahalle Muhtarı Mehmet Güler, kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı.

Uğur Mumcu Parkı’nda bulunan dernek binasında muhtarlarla bir araya gelip, adaylığını açıklayan Dernek Başkanı ve aynı zamanda Gaziler Mahalle Muhtarı Mehmet Güler “Üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Aynı şevkle çalışacağız”

Güler “Dernek üyelerimizin 2009 yılından bu yana, dernek yönetimimize verdiği destek ile bugünlere geldik. Bu süre içerisinde yüklendiğimiz misyon ile üyelerimizin birliği ve beraberliği, derneğimizin kurumsallaşması için var gücümüzle çaba harcadık. Yine yönetim kurulu olarak vizyonumuzu tüm kurum ve kuruluşlarla, üyelerimiz ve şehrimizin ortak noktasında buluşturduk. Görev yaptığımız süre içerinde ise üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda şehrimizin, sosyal, ekonomik, turizm ve diğer tanıtımları için gerek yurt dışı, gerek yurt içinde tanıtımına katkı sağlamak için yönetim kurulu olarak çalışacağız. Birlik ve beraberliğin sağlanması adına icazetin genel kurul tarafından verildiğini hiç unutmadık, bundan sonra da unutmadan çalışacağız” dedi.

“Genel kurulumuz hayırlı olsun”

Derneğin 6.olağan genel kurulunun 7 Nisan Çarşamba Günü Salihli Belediyesi Zafer Keskiner Tiyatro Salonu’nda yapılacağını belirten Güler “Kongremizin ülkemize, şehrimize ve tüm muhtarlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com