Salihli, Ergül Mobilya ile tanıştı

07 Nisan 2021, Çarşamba
Salihli, Ergül Mobilya ile tanıştı

Yeni neslin sesi, yeni neslin tercihi olan Ergül Mobilya, Salihli'de Karakaya Grup güvencesiyle Sevgi Yolu'nda hizmete açıldı. Hizmete açılan Ergül Mobilya, hediyelerle birlikte geldi. Mağazadan alışveriş yapanlar, Altınbaş'ın tektaş veya beştaş pırlanta yüzüklerine sahip olacak.

Sevgi Yolu’nda 1.500 metrekarelik, 6 katlı devasa showroom da hizmete açılan Ergül Mobilya’da Düğün paketlerinden, oturma gruplarına, koltuk takımlarına, yatak odalarından, yemek odalarına, yatak, baza, başlık, sehpalar, tv üniteleri seçenekleri ile hizmet veriyor.

“Mobilya sektörünün yıldızını Salihli ile buluşturduk”

Salihli’de 20 yıldır birçok sektöründe faaliyet gösteren Karakaya Grup, mobilyanın parlayan yıldızı olan Ergül Mobilya’yı Salihli’ye getirip, bölge halkı ile buluşturdu. Ergül Mobilya’nın sektöründe 40 yıllık geçmişi bulunduğunu anlatan Emrah Karakaya, mobilya sektörüne yepyeni bir tarz getirdiklerini söyledi. Baş döndüren modellerle tanışmak isteyen tüm herkesi Ergül Mobilya’ya davet eden  ve tüm misafirleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını belirten Karakaya “Salihli’ye genç, dinamik ve şık bir marka getirmiş olmanın heyecanı içerisindeyiz. Ergül Mobilya, kaliteli ve stil sahibi ürünleri uygun fiyata tüketici ile buluşturan bir marka. Kalitenin, güvenin ve kalitenin harmanlandığı Ergül Mobilya’yı Salihli halkının da seveceğine olan inancımız tamdır” diye konuştu.

Tek taş veya beştaş pırlanta hediye

Salihli’de kısa süre önce hizmete açılan ve mobilyacılık sektörünün lider markalarından Ergül Mobilya, sıra dışı bir kampanyaya imza attı. Salihli Ergül Mobilya mağazası müşterilerine yönelik tektaş veya beştaş pırlanta yüzük kampanyasına start verdi. Kampanya kapsamında mağazadan alışveriş yapan müşteriler sevdiklerine tek taş veya beş taş pırlanta hediye vermenin mutluluğunu yaşayacak. Düğün yapacak genç çiftler ve evini yenilemek isteyen aileler, yapacakları alışveriş doğrultusunda Altınbaş'ın tektaş veya beştaş pırlanta yüzüklerine sahip olacak. Ergül Mobilya’dan, her 12 bin 990 TL değerinde mobilya alışverişi yapanlara Altınbaş tektaş pırlanta, 19 bin 990 TL değerindeki alışveriş yapanlara ise Altınbaş Beştaş pırlanta yüzük hediye edilecek.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com