Monalisa Butik hizmete girdi

07 Nisan 2021, Çarşamba
Monalisa Butik hizmete girdi

Salihli'de bayan giyiminde modern çizgileri arayanların yeni adresi "Monalisa Butik" düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

Mehpare Durmuş’un sahibi olduğu Monalisa Butik, Zafer Mahallesi Mühendis Caddesi No:9/D adresinde düzenlenen törenle açıldı. Monalisa Butik’in Durmuş Ailesine hayırlı olmasını dileyen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, bol ve bereketli kazançlar diledi. Salihli’de kadın girişimcileri desteklemenin çok önemli olduğunu belirten Başkan Kayda “Çünkü kadınlarımızın ekonomiye katkısı çok çok önemli. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Konuşmaların ardından Monalisa Butik’in açılış kurdelesini Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk ile Cenk Ürek birlikte kesti. Monalisa Butik’in sahibi Mehpare Durmuş ise müşterilerine pantolon, sweat, elbise, tunik, ceket, etek ve bluz çeşitleri ile müşterilerine hizmet vereceklerini söyledi. Durmuş, açılışa katılan Belediye Başkanı Kayda, MHP İlçe Başkanı Akın, Ülkü Ocakları Başkanı Şentürk, özel konukları Cenk Ürek ile tüm davetlilere teşekkür etti.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com