Başkan Kayda, "Annelerimiz başımızın tacıdır."

08 Mayıs 2021, Cumartesi
Başkan Kayda,

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Anneler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Annelerin, merhametini, şefkatini, sevgisini kelimelerle ifade etmenin ve anlatmanın çok zor olduğunu belirten Başkan Kayda, “Ayaklarına Cennet serilen annelerimiz başımızın tacıdır. Varlık sebebimiz olan dünyanın en kutsal yaratılmışı annelerimizin bu anlamlı gününü kutluyorum ” dedi.
Başkan Kayda, mesajında:


“Hayattaki ilk öğretmenimiz, ilk yol gösterenimiz annelerimizdir. Kendini çocuklarına adayan, yüreğinde sevgi ve sabrı taşıyan dünyanın en kutsal varlığıdır. Yeri asla doldurulamayacak olan annelerimizin hakkını hiçbir maddi değerle ödeyemeyiz. Sevginin, şefkatin, merhametin ve sabrın emsalsiz örneği olan tüm annelerin, Anneler Günü’nü kutluyorum.


Anne, en zor zamanlarda daima yanımızda bulunan en fedakâr insandır. Onlar için ne yapsak, ne söylesek azdır. Bizleri dünyaya getiren, büyüten, bu günlere getiren annelerimiz başımızın tacıdır.
Annelerimiz, aile birliğimizin teminatıdır. Hayatımız boyunca vazgeçmediğimiz, güven ve desteğini aradığımız, yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimizin bizlere verdiği yüce değerleri bizler de çocuklarımıza aktarabilmeliyiz.


Bu duygularla, cennetle müjdelenen, baş tacımız, en değerli varlığımız annelerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyor; başta bu vatana evladını şehit vermiş annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin ve anne adaylarının Anneler Günü'nü kutluyorum” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com