Tunca ''İYİ Türkiye için hep beraber çalışacağız''

08 Haziran 2021, Salı
Tunca ''İYİ Türkiye için hep beraber çalışacağız''

İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca İlçe Teşkilatlarının iletişimini güçlendirmek ve partiyi daha ileriye taşımak için İYİ Parti Sarıgöl İlçe Başkanı Ahmet Aktan'ı ziyaret etti.

İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, Gençlik Kolları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, İYİ Parti Sarıgöl İlçe Başkanı Ahmet Aktan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.  İYİ Parti ilçe binasında bir araya gelen Tunca ve Aktan  ‘’İYİ Türkiye için hep beraber çalışacağız’’ dedi.

‘’İYİ bir Türkiye için gece gündüz demeden çalışacağız’’

İYİ bir Türkiye için gece gündüz çalışacaklarını belirten İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca;’’ İlçe Teşkilatlarının iletişimini güçlendirmek, partiyi daha ileriye taşımak için Gençlik Kolları Ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile Sarıgöl İlçe Başkanı Ahmet Aktan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etik ve birlikte istişare ettik. İYİ Türkiye için hep beraber çalışacağız. İYİ bir Türkiye için gece gündüz demeden çalışacağız. Ahmet başkanımıza ve Sarıgöl yönetim kurulu üyelerimize göstermiş oldukları misafirperverlik için teşekkür ediyorum.’’dedi.

İYİ Türkiye için biz olup hep beraber el ele çalışacaklarını ifade eden İYİ Parti Sarıgöl İlçe Başkanı Ahmet Aktan; ‘’ İYİ Sarıgöl, İYİ Salihli, İYİ Manisa ve İYİ bir Türkiye için hep beraber el ele çalışacağız. Ulvi başkanıma,  Salihli Gençlik Kolları ve Yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.’’dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com