Özdağ, Salihli'de Erken Seçim İstedi

08 Haziran 2021, Salı
Özdağ, Salihli'de Erken Seçim İstedi

Salihli'de, basın mensupları ile bir araya gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Selçuk Özdağ gündemde yer alan konuları değerlendirip, erken genel seçimlerin kaçınılmaz hale geldiğini söyledi.

İlçe Başkanı Şerife Öz ve Yönetim kurulu Üyeleri ile belde teşkilat başkanlarının da yer aldığı toplantıda konuşan İlçe Başkanı Şerife Öz, “Salihli'de çalışmalarımız artarak devam ediyor” dedi.


Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ ise konuşmasında şunları söyledi: "Kovid-19 salgını ile birlikte ülke genelinde bir süreç yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor. Esnaflarımız, işçilerimiz ve emeklilerimiz bu süreçten fazlasıyla etkilenen taraf oldu. Esnaf zor durumda, çiftçi perişan. Çiftçilerimizin ürettikleri ürünün maliyeti satışından daha fazla kısacası bu süreç iyi yönetilemedi ve doğruları söylemek biz siyasetçilerin görevidir. Türkiye zengin bir ülke ve dünyanın en verimli topraklarına sahip. Verimli tarım arazilerini Gediz, Menderes, Seyhan, Ceyhan, Kızılırmak, Yeşilırmak, Fırat, Aras ve Asi nehirleri besliyor. Son zamanlarda bu nehirlerin suları toprakla birlikte denize akıyor. Avrupa ülkelerinde nehir yatakları betanla kaplanmış, topraklar sularla birlikte denizlere dökülmüyor. Ülkemizde ise göllerimiz kuraklık nedeniyle kuruyor. Verimli topraklarımız göz göre göre yok oluyor”

“Erken genel seçim kaçınılmazdır”

Erken genel Seçimlerin sinyalini veren Özdağ Yapılacak ilk genel seçimlerde Gelecek Partisi’nin iktidara geleceğini söyledi. Özdağ “Halkın derdi ile dertlenmeyenler siyaset yapamaz. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu dürüst bir insandır. Seçim zamanı başınızı dik tutunuz. İlk genel seçimlerde iktidar olacağız. CHP’den çekinmiyorlar. MHP’nin alternatifi İyi Partidir. Ak Parti’nin alternatifi ise Deva ve Gelecek Partisi’dir. Alternatif konusunda Gelecek Partisi ilk sırada yerini almaktadır. Önce yavaş yürüyoruz. Bakınız 6 ay sonra Gelecek Partisi hızla büyüyecektir. Biz göreve geldiğimizde muhteşem bir sistem kuracağız. Tarıma elverişli topraklarımızı koruyacağız. Tarıma dayalı Organize Sanayi Bölgelerini geliştireceğiz. Gençlerimiz için mülakatı kaldıracağız. Gençlerimiz sınava girecekler, kazanlar yeteneğine göre işçi veya memur olarak mesleğini sürdürecekler” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com