"Bize danışmadan karar vermeyin"

09 Haziran 2021, Çarşamba

Salihli'de Mithatpaşa Mahallesi 18.Sokak No:34 adresinde hizmet veren Yasin Emlak, günümüz koşullarında vatandaşların emlak işlemlerini en kolay, hızlı ve şeffaf şekilde çözüme kavuşturuyor.

Emlak alım, satım, kiralama ve yatırım danışmanlığı hizmeti vermek üzere yaklaşık 3 yıl önce Yasin Emlak’ı kurduklarını belirten İlhan Ruhi Karakuş, “Bize danışmadan karar vermeyin” dedi. Dürüstlüğü ve güvenirliği her zaman esas aldıklarını belirten Karakuş, profesyonel, dürüst, saygın ve ilkeli bir hizmet anlayışı ile müşterilerine en uygun hizmeti sunmayı kendisine misyon edindiklerini belirtti.


Yasin Emlak olarak Gayrimenkul danışmanlığının yanı sıra ev, arsa, bağ, bahçe, kentsel dönüşüm, kiralama, arazi alım ve satım hizmeti verdiklerini anlatan Karakuş “Salihli ve bölge halkının hayallerindeki gayrimenkule ulaştıracak çözümlerimiz için ofisimize bekliyoruz, ziyaretinizde farkı hissedeceksiniz” diye konuştu.


Karakuş sözlerine şöyle tamamladı “Deneyimli ve uzman iş ortaklarımız ile sektör de fark yaratmayı amaçlayan Yasin Emlak danışmanlık firması olarak özellikle tarımsal üretim amaçlı gerek yurt içi gerekse yurtdışı  yatırımcılara hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com