Ay Işığı, 16 yıldır hizmet veriyor

07 Temmuz 2021, Çarşamba
Ay Işığı, 16 yıldır hizmet veriyor

Ay Işığı Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Vedat Özkan, uzman eğitim kadrosuyla 2005 yılından bu yana Salihli ve çevre ilçelere hizmet verdiklerini söyledi.

Kurucuları ve yöneticileri eğitimci olan kurumda çağın getirdiği en yeni, en modern eğitim tekniklerini kullandıklarını belirten Kurum Müdürü Özkan “Özel eğitimle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eden kurumumuz, sürekli eğitim merkezi sayesinde de tüm personeline uzaktan eğitimle destek aldırmaktadır. Bu eğitimin amacı özel eğitimde marka haline gelmiş akademisyenlerden, değişen ve gelişen teknikleri öğrenip bireylere sunmaktır” dedi. Özkan “Özel eğitim alanında en gelişmiş eğitimi sunmakla birlikte kadromuza kattığımız Dil ve Konuşma Terapisti ile konuşma güçlüğü yaşayan bireylere de kurum olarak hizmet sunmaktayız. Her türden ve her yaştan engeli veya güçlüğü olan bireyler için halkımıza ücretsiz eğitim, servis ve danışma hizmeti veriyoruz” dedi.

“Eğitim programlarımızla hizmetinizdeyiz”

Ay Işığı Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi’nde uygulanan eğitim programları hakkında da bilgiler veren Özkan “Dil ve Konuşma Güçlüğü Destek Eğitim Programı, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Destek Eğitim Programı (Otizm), Özgül (Özel) Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Programı, Bedensel Engelliler Destek Eğitim Programı, İşitme Engelliler Destek Eğitim Programı ve Zihinsel Engelliler Destek Eğitim Programlarını uyguluyoruz.


Halkımıza destek programlarında ücretsiz eğitim, servis ve danışmanlık hizmeti veren Ay Işığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, hizmet alan öğrenci ve velilere aile ortamını yaşatan kurumlardan bir tanesidir” diye konuştu.

“Özel eğitime ihtiyaç duyan herkesi bekliyoruz”

Özle eğitime ihtiyaç duyan herkesi Ay Işığı Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezine davet eden Özkan “Çocuğunuzun öğrenemediğini, geç öğrendiğini, işitme, konuşma problemi yaşadığını veya yaşıtlarından farklı davrandığını düşüyorsanız, hiç zaman kaybetmeden mutlaka bize danışın. Çünkü erken yaşlarda müdahale edilen bireylerde başarı oranı çok daha yüksektir. Bizler Ay Işığı Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Salihli ve çevre ilçelere en iyi özel eğitimi vermenin mutluluğunu yaşıyoruz ve özel eğitime ihtiyaç duyan herkesi bekliyoruz” şeklinde konuştu.


 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com