Taşkıranlar Salihli'de 2.şubesini açtı

07 Temmuz 2021, Çarşamba
Taşkıranlar Salihli'de 2.şubesini açtı

Ege Bölgesi'nin en büyük alışveriş mağazası olan Taşkıranlar Halı ve Mobilya, Salihli'de 2.şubesini dualarla hizmete açtı.

Zafer Mahallesi Belediye Caddesi No:53(PTT arkasında) adresinde hizmete giren Abdullah Taşkıran’ın sahibi olduğu fabrika satış mağazası Taşkıranlar Halı ve Mobilya, yapılan dua ve kesilen kurdelenin ardından hizmete açıldı. Müşterilerine 7 kat ve 4 bin metrekare alanda mobilya ve halı çeşitleriyle hizmete verecek olan Taşkıranlar Halı ve Mobilya’nın açılışını ise Belediye Başkan Yardımcısı Metin Durmaz ve davetliler gerçekleştirdi.

Açılışa özel indirimler


İzmir ve Manisa’dan sonra Salihli’de de bölgenin en büyük alışveriş mağazasını hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Abdullah Taşkıran’ın oğlu Harun Taşkıran “İmalattan halka indirimli ürünleri bölge halkımızla buluşturmak için Salihli Mağazamızı hizmete açtık. Fabrika satış mağazamızda açılışa özel mobilya da %50’ye,halılarda ise %70’e varan indirim kampanyası başlattık. Evini yenileyip, evlenecek olan çiftlerimize indirim fırsatını kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz. Sizleri mağazamıza bekliyoruz” dedi.


Salihli Taşkıranlar Halı ve Mobilya Mağazası’nın Taşkıran Ailesine hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkan Yardımcısı Metin Durmaz “Kendilerine bol, bereketli ve helal kazançlar diliyorum” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com