'İyi Parti üreticilerin yanında olmaya devam edecek''

08 Temmuz 2021, Perşembe
'İyi Parti üreticilerin yanında olmaya devam edecek''

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkan'nın Salihlili çiftçilerin sorunlarını meclis gündemine getirdiğini ifade eden İYİ Parti Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca , ''İYİ Parti her zaman Salihlili üreticilerin yanında oldu '' dedi.

İYİ Parti Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca ,Salihlili üreticilerin sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine getiren İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkan’a teşekkür ederken ’’ İYİ Partinin üreticilerin yanında olmaya devam edeceğini belirtti.


Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen doğal afet sonrası Salihlili çiftçilerin zor günler geçirdiğini ifade eden   İYİ Parti Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca , ‘’ Salihlili çiftçilerimiz 20 Haziranda gerçekleşen fırtına ve dolu nedeniyle  büyük zarar gördü. Salihli ovamızda bu doğal afet sebebi yaklaşık 4 bin dekarda zarar meydana geldi. Üzüm bağlarlımızda karpuz tarlalarımız da  mısır, domates ve biber gibi ürünlerimiz  yüzde yüz zarar görmüş durumda.   Grup Başkanvekilimiz aynı zamanda Kocaeli Milletvekilimiz Sn. Lütfü Türkan Türkiye Büyük Millet Meclisinde Salihlili Çiftçilerimizin sorunlarını dile getirdi.Salihlili üreticilerimizin mecliste sesi oldu. Milletin vekili Sn. Lütfü Türkkan'a üreticinin sesi olduğu için Salihli İYİ Parti İlçe Teşkilatı ve üreticilerimiz olarak şükranlarımızı sunuyoruz.’dedi

‘’İYİ Parti Üreticilerin yanında olmaya devam edecek’’

İYİ Parti Salihli olarak üreticilerin her zaman yanında olduğunu söyleyen Tunca; ‘’ Salihli İYİ Parti İlçe Teşkilatı olarak Salihlili üreticilerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Üreticilerimizin sorunlarını not alıyoruz. Genel Başkanımız  Meral Akşener önderliğinde İYİ Türkiye için gece gündüz demeden çalışıyoruz. İYİ  Salihli’de İYİ Manisa’da ve İYİ Türkiye’de üreticilerimizin yüzü gülecek.’’dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com