"Kocatürk Koleji, eğitim kalitesini yükseltiyor"

08 Temmuz 2021, Perşembe

Salihli Kocatürk Okulları bünyesinde okul müdürü olarak göreve başlayan Halil İbrahim Sert "Eğitim kalitesini sürekli yukarıya taşıyan Kocatürk Koleji'nde göreve başlamanın gururunu yaşıyorum" dedi.


“Hedefimiz tüm ekip arkadaşlarımızla beraber okulumuzdaki öğrencimizin dışarıda ekstra bir eğitime ihtiyaç duymayacağı bir şekilde eğitimini tamamlamasını sağlamaktır” diyen Okul Müdürü Sert “Tüm öğrenciler iyi bir üniversitede hayallerindeki bölümü okuyabilmek için emek vermektedir. Geçmişte Rehber Öğretmenlik yapmış bir öğretmen olarak bu süreçte öğrenci ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçların nasıl giderileceğini iyi bilen bir eğitimciyim. Okulumuzda yeni dönem ile ilgili tüm planlamalarımızı en yüksek başarıyı keyifli bir şekilde nasıl yakalarız ona göre yapıyoruz” dedi.

“En iyi olmanın peşindeyiz”

Kocatürk Okulu öğrencisinin okulu içerisinde tüm ihtiyaçlarını karşılayacağını anlatan Sert “Sürekli değişkenlik gösteren dünya şartları ve buna bağlı olarak da doğal olarak değişkenlik gösteren eğitim sistemimiz içerisinde gerek online, gerek yüzyüze tüm öğretim modellerinde en iyisini, en verimlisini yapmanın gayretindeyiz. Kocatürk Okulları en zor şartlarda dahi sorunsuz ve en verimli öğretimi gerçekleştiren okullardan olmuştur. Daha önce Salihli’de çalışmış bir eğitimci olarak Salihli öğrencisini ve ihtiyaçlarını iyi bilirim. Bu doğrultuda gelecek dönemde çok başarılı ve verimli bir eğitim-öğretim sürecinin bizi beklediğini rahatlıkla söyleyebilirim” diye konuştu.

Okul Müdürü Sert, desteklerinden dolayı tüm Salihli halkına, kurucu Mustafa Kocatürk’e ve Genel Müdür Mehmet Alak’a teşekkür etti.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com