Benim Dünyam'da "Konuşma bozukluğu" eğitimi başlıyor

09 Temmuz 2021, Cuma
Benim Dünyam'da

Salihli'de sıradanlaşmış olan "Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi" kavramının dışına çıkma düşüncesiyle yola çıktıklarını beliren Benim Dünyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Mert Semizler, dil ve konuşma bozukluğu olan bireyler için destek eğitim programına başladıklarını söyledi

Ücretsiz hizmet veriyor

Öğrencilere sadece akademik alanda değil günlük yaşamlarında da gereksinim duyabilecekleri bilgi ve becerileri kazandırmayı hedefleyen Benim Dünyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi,  Zihinsel Engelli Destek Eğitim Programı, Bedensel Engelli Destek Eğitim Programı, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Destek Eğitim Programı ve özgül öğrenme güçlüğü gibi konularda ücretsiz hizmet veriyor.


Genç, dinamik ve uzman kadrosuyla adından sıkça söz ettiren kurum, destek eğitim programlarına bir yenisini daha ekleyip modern çağın en büyük sorunlarından biri olan, dil konuşma bozukluğu programıyla eğitim vermeye başlıyor.

“Sosyal etkinliklerle destekliyoruz”

“Amacımız bölgemizde destek eğitime ihtiyaç duyan tüm bireylere ulaşmak ve onları topluma kazandırmaktır” diyen,  Kurum kurucusu Mert Semizler “Kurum olarak 2008 yılından beri rehabilitasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Benim Dünyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkez eğitimi ticari bir yatırım alanı olarak değil, bilgi, deneyim ve gönüllülük esasına dayalı bir hizmet alanı olarak görmektedir. Bize verilen 40 dakikalık ders saatiyle sınırlı kalmayıp, eğitimlerimizi duyu bütünleme aktiviteleri, havuz terapisi, at terapisi, gezi, piknik gibi sosyal etkinliklerle destekliyoruz. Aile sıcaklığı içerisinde çocuklarımıza en iyi ve sağlıklı eğitim için biz her daim hizmet vermeye hazırız. Çocuklarımız onlara verebileceğimiz en iyi eğitimi hak ediyor” diye konuştu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com