Şair ve Yazar Ahmet Demir'in ikinci kitabı yayınlandı

13 Temmuz 2021, Salı
Şair ve Yazar Ahmet Demir'in ikinci kitabı yayınlandı

Gazetemizin yazarlarından Ahmet Demir'in Mayıs ayında gazete yazdığı köşe yazılarından oluşan Gazete Yazıları Aktüel / 1 kitabı Platanus yayınlarında çıktı.

               
Gazetemizde köşe yazıları yazan Demir’in Bitmez Bu Aşk şiir kitabından sonra ikinci kitabı Gazete Yazıları Aktüel / 1 kitabı yayınlandı.


Yazar “Sektör Gazetesinde yazdığım köşe yazılarımı bu kitapta topladım. Eğitim, edebiyat, sanat, sağlık, korona, çevre sorunları ve ilçemizle ilgili yazıları kitaplaştırdım. Herkesin faydalanacağı bir eser oldu. İlçemiz eğitimi, kültürü, sporu, ekonomisi, tarımı ve sanayisiyle, yetiştirdiği ünlü kişilerle adını duyuruyor. Bu kitabım içindeki Salihli yazıları ilçemizi tanıtıyor. ”dedi.


Şair ve yazar Ahmet Demir Gazete Yazıları Aktüel / 1 kitabının 166 sayfa,58 köşe yazısı, kitabın genel yayın yönetmeni Doç.Dr. Atilla Atik, genel yayın koordinatörünün Arzu Betül Çuhacıoğlu olduğunu, Mayıs 2021tarihinde Platanus yayınlarında çıktığını, Gazete Yazıları Aktüel / 2 kitabının da 2021 yılı içinde yayınlanacağını söyledi.
                                                             

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com