Salihli MHP'den aşure hayrı

27 Ağustos 2021, Cuma
Salihli MHP'den aşure hayrı

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Salihli İlçe Teşkilatı tarafından geleneksel aşure hayrı düzenlendi.

MHP Salihli İlçe Teşkilatı Milli Birlik ve Demokrasi Meydanında aşure hayrı düzenledi. Etkinlikte yapılan duanın ardından vatandaşlara aşure ikram edildi.

MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, birlik ve beraberliği arttıran, kaynaşma ve dayanışmayı sağlayan bu tür özel günlerde halkla iç içe olunması bakımında bu etkinliğin verimli geçtiğini söyledi. Akın “Bereketin, bolluğun, hoşgörünün, birlik ve dayanışmanın sembolü geleneksel tatlımız aşureyi birlikte yiyoruz. Birlik ve beraberliğin simgesi olan aşure ve Muharrem ayının dünya barışına ve ülke kardeşliğine vesile olmasını diliyorum” dedi.

Aşure etkinliğine Belediye Başkan Yardımcıları Metin Durmaz, İbrahim Karaca, Mahmut Süreyya Karaoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Doğukan Karaaslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen, AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk, MHP Kadın Kolları Başkanı Tülay Köse, belediye meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com