Murat Güneri, Kahveciler Esnaf Odasına aday

13 Eylül 2021, Pazartesi
Murat Güneri, Kahveciler Esnaf Odasına aday

Salihli'de 30 yıldır kahvecilik mesleği ile uğraşan Murat Güneri, Ocak 2022'de yapılması planlanan Salihli Kahveciler Esnaf Odası'nın seçimli olağan genel kurulunda başkan adayı olduğunu açıkladı.

Aksoy Mahallesi’nde Bebek Çayevi sahibi ve aynı zamanda 2 dönem de odada yöneticilik yapan Murat Güneri, “Artık değişim zamanı” deyip, Salihli Kahveciler Esnaf Odasına başkan adayı olduğunu duyurdu.

“Sıra başkanlık görevinde”

Esnaf ve sanatkâra değer katma adına bu göreve talip olduğunu belirten Güneri “Çıraklığını, kalfalığını, ustalığını ve yöneticiliğini yaptığım kahvecilik mesleğinde,  genç ve dinamik yönetici kadromuzla, birlik ve beraberliği sağlamak,  mesleki konularda dayanışmayı artırmak için Salihli Kahveciler Esnaf Odası’nda başkanlık görevi yapmak istiyorum” dedi.

“Amacımız farkındalık yaratmak”

30 yıldır sektörün içinde olan biri olarak sektörün ve esnafın sorunlarını bilip, yaşadığını anlatan başkan adayı Güneri “Biz bu yola çıkarken kimin neyi, neden yapmadığını sorgulayarak değil, biz neleri nasıl yaparsak esnafımıza faydamız olacak bunun gayreti ve çabası içerisinde olacağız. Amacımız farkındalık yaratmaktır. Alışılagelmiş yönetim anlayışından çıkıp esnafın dertleriyle dertlenen onların sorunlarına çözüm arayan bir anlayışla bu göreve talibim” diye konuştu.

Murat Güneri Kimdir?

1978 yılı Gördes doğumlu olan Murat Güneri, Aksoy Mahallesi’ndeki Bebek Çay Evi işletmecisidir. 30 yıldır çay ocağı işleten Güneri, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com