Kahveciler Odası'nda Hakan Yerli ve yönetimi göreve yeniden talip

11 Ekim 2021, Pazartesi
Kahveciler Odası'nda Hakan Yerli ve yönetimi göreve yeniden talip

Salihli Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Hakan Yerli, Ocak 2022'de yapılması planlanan seçimli olağan genel kurulda yeniden başkanlığa aday olduğunu ifade ederek "Ekibimle birlikte yeniden göreve talibim" dedi.

 “Göreve yeniden talibim”


4 yıldır Salihli Kahveciler Esnaf Odası Başkanlığını yürüten Hakan Yerli, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile oda hizmet binasında bir araya gelip, önümüzdeki seçimli olağan genel kurulda ekibi ile birlikte başkanlığa aday olduğunu söyledi. Yerli “4 yıllık süreçte dürüst, mütevazı, adaletli, tecrübeli bir yönetim anlayışı ile hiçbir ayrım yapmadan, üyelerimiz arasında sevgi ve saygıyı benimseyerek değerli esnafımızı en iyi şekilde temsil etmek için çaba gösterdik. 4 yıl daha üyelerimizi en iyi hizmeti sunabilme adına ekibimle birlikte göreve yeniden talip olduk” dedi.

“Etkinlikler düzenledik”

Göreve geldiği 11 Şubat 2018 yılından bugüne kadar oda üyelerine ellerinden geldiği kadar her konuda yardımcı olmaya çalıştıklarını belirten Yerli “Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs pandimisine rağmen üyelerimize iftar yemekleri verdik, Çanakkale, Ayvalık ve Muğla Akyaka gezileri düzenledik. İlk yılımızda 4 Yıllık Üniversiteyi kazanan üyelerimizin çocuklarına burs verdik. 8 Mart Dünya Kadınlar günü için Kadın üyelerimize eşleri ve çocukları ile kahvaltı verdik. Bu etkinlikler ile üyelerimizin birbirleri ile tanışmalarına vesile olduk” diye konuştu.

“Gece-gündüz demeden üyelerimizin yanında olduk”

Pandemi döneminde imkânları ölçüsünde üyelere maske ve kolonya dağıttıklarını vurgulayan Yerli “Bu etkinlikleri hemen hemen odamızın bütçesine dokunmadan, yönetim ve denetim kurulu üyelerimiz tarafından gerçekleştirdik.  Devletimiz tarafından üyelerimize ve esnaflarımıza yapılan hibe yardımları başvurularını odamızda hafta sonu, gece gündüz demeden yardımcı olduk. Pandemi nedeni ile odamızın gelirleri oldukça azalmıştır. Meslek odalarına devletimiz tarafından herhangi bir destek verilmemektedir. Odamız sadece üyelerimizden gelen aidat gelirlerimiz ile ayakta durmaktadır” dedi.

“Takdir kıymetli üyelerimizindir”

Her üyeye ayrım yapmadan ziyaret ettiklerini belirten Yerli “Oda üyelerimizi şehir içi ve belde ve köy ayrımı yapmaksızın sürekli ziyaret ettik etmeye de devam ediyoruz. 2022 yılında yapılacak olan oda seçimlerinde ben ve ekibim yine adayız. Odamıza bağlı üyelerimizin kıymetli oylarına yine talibiz. Takdir kıymetli üyelerimizindir” şeklinde ifade etti.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com