Herşey Duru bebek için...

12 Ekim 2021, Salı
Herşey Duru bebek için...

Manisa'da yaşayan anne ve yaşam koçu yazar Nilgün Hökenek Ürkmez, çıkardığı iki kitabını da SMA hastası bebekler için satıyor.

Nilgün Hökenek Ürkmez, Salihlili SMA hastası Duru Bebeğin yaşama tutunması için 3 ayı kaldığını söyleyerek, Duru Bebeğin hayata tutunması için yardımseverlerden destek istedi.


Manisa 4. Kitap Fuarı'na katılan Nilgün Hökenek Ürkmez, SNS Fuarcılık'ın düzenlediği büyük kültür etkinliğinde okuyucularla buluştu. Manisalı SMA hastası Duru Bebeğin yaşam savaşına destek veren yazar Nilgün Hökenek Ürkmez, kitaplarını minik bebeğin ilacını alması için yürütülen kampanyaya destek sağlamak için imzalıyor.


Ürkmez, "SMA hastası bebekler için çalışıyorum. Şu anda Duru Bebeğimizin gönüllüsüyüm. 'Anneliğin Öteki Yüzü' isimli annelik kitabı ile 'Bir Bulut Hikayesi' adında bir çocuk hikayesi kitabım var. Bu kitaplarımın satış gelirlerini Duru Bebeğimiz için bağışlıyorum.  Pandemi nedeniyle Valilik onayı gecikti yardım kampanyası için. O yüzden acele etmemiz gerekiyor. Bebeğimizin Duru Sağlık SMA adlı Instagram hesabı var. Orada Valilik onaylı IBAN numarası bulunuyor."

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com