Salihli'de 470 ünite kan toplandı

22 Ekim 2021, Cuma
Salihli'de 470 ünite kan toplandı

Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, kan stoklarının arttırılması ve acil kan ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Türk Kızılayı Manisa Şubesi öncülüğünde başlatılan "Manisa Sana Kanım Feda" sloganıyla başlatılan kan bağışı kampanyası kapsamında 50. Yıl Ortaokulu ve Salihli Milli Birlik ve Demokrasi meydanında kurulan kan bağışı çadırlarını ziyaret etti.


Etkinliğe Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Metin Durmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen, Türk Kızılay İlçe Koordinatörleri ve Türk Kızılayı yöneticileri ve personelleri katılarak destek verdiler.


Yapılan organizasyonda İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan’ın yanı sıra; Emniyet personeli ve birçok vatandaşımız da kan bağışında bulundu.


Kaymakam Sağlam, kan bağışı etkinliğini hazırlayan Kızılay çalışanlarına ve kan vererek etkinliğe destek olan vatandaşlarımıza teşekkür etti.


Öte yandan 50. Yıl Ortaokulu ve Salihli Milli Birlik ve Demokrasi meydanında düzenlenen kampanya kapsamında 470 ünite kan toplandığı öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com