Yıldırım Yılmaz "Makam değil, hizmet için yola çıktım"

22 Kasım 2021, Pazartesi
Yıldırım Yılmaz

Salihli Esnaf Odası Başkan adayı Yıldırım Yılmaz, ocak ayında yapılması planlanan olağan genel kurul öncesi oda üyelerini tek tek ziyaret edip, projelerini anlatıyor. Emlakçılar Derneği'nde olduğu gibi Esnaf Odası'nda da yaptıklarıyla iz bırakmak istediğini anlatan Yılmaz "Makam için değil, hizmet için bu yola çıktım" dedi.

Salihli'de 6 yıldır kısa adı SEMDER olan Emlak Komisyoncuları ve Müşavirleri Meslek Derneği Başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten ve şimdi de Esnaf Odası Başkanlığına talip olan Yıldırım Yılmaz, durmaksızın çalışmalarına devam ediyor.

“Kapımız her daim açık olacak”

Oda üyelerini iş yerlerinde ziyaret eden Yılmaz, hem onlarla sohbet ediyor, hem de projelerini anlatıp başkanlık için destek istiyor. Görevini yürüttüğü Emlakçılar derneğinde, dernek üyeleriyle sürekli bir araya gelip istişareler yaptığını anlatan Yılmaz, Esnaf Odası’nda da oda üyeleriyle sürekli istişare halinde olacağını, kapısının ise her daim açık olacağını söyledi. Esnafın sorunlarının çözümü noktasında her daim elini taşın altına koyacağını vurgulayan Yılmaz, ayrıca etkinliklere de önem vereceklerini dile getirdi. Bir dernek olmalarına rağmen, her yıl Muharrem Ayı’nda Aşure etkinliği ve yılda 2 kez de olsa kahvaltılı etkinliği gerçekleştirdiklerini belirten Yılmaz, Esnaf Odası’nda da aynı etkinliklerin farklı meslek gruplarında bulunan üyeler içinde devam edileceğini, her Ramazan Ayı’nda iftar yemeği düzenleyeceklerini söyledi.

“Seçimden seçime hatırlayan olmayacağım”

Emlakçılar Derneğinde yaptıklarıyla önemli ve güzel izler bıraktığını dile getiren Yılmaz “Esnaf Odası’nda da ihtiyaç sahibi olan üniversiteye giden çocuklarımıza burs, Ramazan Ayı’nda da hem topluma hem de esnafa sahip çıkmak adına esnafımıza gıda paketi dağıtmayı düşünüyorum” dedi. Esnaf Odasını daha ulaşılabilir bir fiziki alana taşımak için projelerinin bulunduğunu anlatan Yılmaz “Hiçbir esnafımızın kendini yalnız hissettirmeyeceğiz. Seçimden seçime hatırlayan bir başkan değil esnafın dertlerine çözüm üreten periyodik aralıklar ile üyelerini ziyaret edip dertlerine çare arayan bir yönetim anlayışıyla çalışacağım. Salihli esnafının fuarlara katılımı noktasında çalışmalarımız olacak. Esnaflarımızın ihtiyacı olduğu sürece yardımlaşmayı düşünüyorum. Emlakçılar Derneği’nde olduğu gibi Esnaf Odası’nda da yaptıklarımla iz bırakmak istiyorum. Her zaman dile getirdiğim gibi, makam için değil, hizmet için bu yola çıktım” dedi.


 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com