Tuncay Ünlü, İnşaatçılar Odasına aday

22 Kasım 2021, Pazartesi
Tuncay Ünlü, İnşaatçılar Odasına aday

Salihli İnşatçılar Esnaf Odası'nda başkanvekilliği görevini 12 yıldır başarılı bir şekilde yürüten Tuncay Ünlü, odaya başkan adayı oldu.

Salihli’de 25 yıldır esnaflık yapan ve Menderes Caddesi’nde hizmet veren Ünlü Su sahibi Tuncay Ünlü, Ocak ayında yapılması düşünülen İnşaatçılar Esnaf Odası’nda başkan adayı olduğunu açıkladı. Ünlü, 12 yıldır birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde başkanvekilliği görevini yerine getirdiği Salihli İnşaatçılar Esnaf Odası’nda bu kez başkanlık görevini yerine getirmek istediğini söyledi.


3 dönemdir Salihli İnşaat Esnaf Odası yönetiminde yer aldığını anlatan Ünlü “Bu 12 yıllık sürede üyelerimize ayrım yapmaksızın hizmet yaptık. Sektörde yapılan değişiklikleri yakından takip edip, üyelerimize aktarırken, teknolojiyi yakından takip etmelerini sağlamak amacıyla fuar organizasyonları gerçekleştirdik. Yeni dönemde de üyelerimizin menfaatleri doğrultusundaki çalışmalar yapacağız. Üyelerimiz ile birlikte istişare toplantıları düzenlenip fikir alış-verişinde bulunacağız. Ortaya çıkabilecek olan sorunların paylaşılıp çözümler üretilmesine çalışacağız” dedi.

Tuncay Ünlü kimdir?

1975 yılı Salihli doğumlu olan Tuncay Ünlü, 25 yıldır ilçede Ünlü Su olarak başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Ünlü, evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com