Esnaf Odası başkan adayı Emre Demir, sahaya indi

24 Kasım 2021, Çarşamba
Esnaf Odası başkan adayı Emre Demir, sahaya indi

Geçtiğimiz aylarda Salihli Esnaf ve Sanatkarlar Odası için başkan adaylığını açıklayan Emre Demir, seçim çalışmalarına hızlı başladı.

Esnafı tek tek ziyaret ederek taleplerini dinleyen Demir, her zaman esnafının derdiyle dertlenen esnafının yanında olan, esnafını gerektiği yerlerde güçlü bir şekilde temsil kabiliyeti olan bir yönetim oluşturduklarını söyledi. 

Gittikleri her yerde yoğun bir ilgi ve sevgiyle karşılandıklarını belirten Demir, "Esnafımızın çok daha modern, genç, dinamik ve çağın gerektirdiklerine ayak uyduran bir oda yönetimine ihtiyacı var. Bizler bunu sağlayacağız. Bu uğurda gece gündüz demeden her kesimden, her görüşten esnafımızı kucaklayacağız. Ekmeğin siyaseti, dili, dini, rengi olmaz. Biz esnafımızın ekmek kavgasına destek olacağız” dedi.


Salihli’nin gelişimine katkıda bulunmak temel amaçları olduğunu söyleyen Demir “Esnaf ve sanatkarlarımızın teveccühü ile göreve geldiğimiz takdirde, işi darda olana yardımcı olmak, mevcut işlerinin daha iyi hale gelmesini sağlamak, hızla değişen ve gelişen çağımızda üyelerimizin desteklenmesi için çalışılacaktır” diye konuştu.


Ekibini ve projelerini önümüzdeki günlerde açıklayacağını dile getiren Başkan adayı Demir “Her meslek grubuna hakim olabilme adına yönetimimizde her sektörden ekip arkadaşımız yer alacak. Projelerimiz ile de her esnafımızın yüzü gülecek” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com