Coşkun "Dedikodular ve söylentiler bizi yıldıramaz"

24 Kasım 2021, Çarşamba
Coşkun

Salihli Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkan adayı Hasan Coşkun, söylentilerin asılsız olduğunu ve sadece dedikodudan ibaret olduğunu söyledi. Coşkun "Dedikodular ve söylentiler bizi yıldıramaz" dedi.

Başkan adayı Coşkun “Seçimi kazanmamız durumunda oda personelini işten çıkaracaklar gibi söylentiler var. Bunlar tamamen dedikodudan ibaret ve asılsız ithamlardır. Yönetim olarak kimsenin ekmeğiyle oynamak gibi bir kararımız da yok, duruşumuz da yok.  Oda personelimiz bunca yıl bize ve odamıza hizmet etmiş arkadaşlarımızdır. Biz kimsenin ekmeği ile uğraşmak için değil, esnafımıza en iyi hizmeti sunabilme adına geliyoruz” dedi.


“Biz satmak için değil, yenilerini eklemek için geliyoruz”


“Bizim yönetim olarak tek hedefimiz esnafımıza kaliteli bir hizmet vermektir” diyen Coşkun “Her zaman dediğimiz gibi biz iyi günde kötü günde esnafımızın yanın olacağız ve bunun da sözünü veriyoruz. Bizim şahıslarla ve kişilerle herhangi bir meselemiz olmadı ve olamazda. Diğer bir söylentide bizim seçilmemiz durumunda düğün salonu ve kapalı halı sahayı satacaklar söylentileri var. Biz hep yapılan hizmetlere teşekkür ediyoruz. Yönetim olarak hiç bir şeyi satmak gibi bir kararımız olmadığı gibi, yapılanın üzerine yenilerini eklemek için geliyoruz” diye konuştu.

“Gümbür gümbür geliyoruz”

Salihli Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası’nın kendisine ait bir hizmet binasının bulunmadığına dikkat çeken Coşkun “Biz odamıza yeni bir hizmet binası kazandırmak için geliyoruz. Düğün salonumuz da ne kadar esnafımız düğün, sünnet veya herhangi bir etkinlik yaptı. Biz geldiğimizde düğün salonunun kullanımını esnaflarımıza açacağız. Esnaflarımıza yapacakları etkinlikler için % 60 indirim yapacağız. Odaya kazandırdıkları düğün salonunu, edindiğimiz bilgiye göre aylık 5 bin liraya verilmiş. Bırakın esnafımız burada düğün yapmaya, ne salonun kiraya verildiğini, ne de salonun yerini bilmiyor. Bize bu yetki verilirse, her şeyi sizlerle paylaşacak ve kararları birlikte alacağız.  Şunu kimse unutmasın, dedikodular ve söylentiler bizi yıldıramaz. Çünkü biz gümbür gümbür geliyoruz. Bu dedikoduları çıkaranlar da bunu görüyor. Ama iftira ile kötülemekle bir yere varamayacaklar” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com