Karaağaç'ın içme suyu deposu yenilendi

25 Kasım 2021, Perşembe
Karaağaç'ın içme suyu deposu yenilendi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesinde bulunan içme suyu deposunda başladığı bakım-onarım çalışmasını tamamladı. Mahalle Muhtarı Davut Parlak da, "Cengiz Başkanımız olmasaydı bu işlerin hiçbiri yapılmazdı" dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu depolarını daha sağlıklı hale getirmek amacıyla bakım onarım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Salihli ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesinde yer alan içme suyu deposu da daha sağlıklı bir yapıya kavuştu. İçme suyu deposunda dış cepheden, manevra odasına, yalıtım sisteminden fayans döşemelerine kadar birçok alan yenilendi. Himaye çiti ile çevrilen depoya dışarıdan herhangi bir müdahale edilmesinin de önüne geçildi.


Mahalle Muhtarı Davut Parlak, “Yapılan hizmetlerden memnunuz. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz ve kendisini çok seviyoruz. Cengiz Başkanımız olmasaydı bu işlerin hiçbiri yapılmazdı. Allah razı olsun” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com