Salihli'de 260 öğrenci Atatürk için koştu

29 Aralık 2021, Çarşamba
Salihli'de 260 öğrenci Atatürk için koştu

Salihli'de her yıl düzenlenerek geleneksel hale getirilen Atatürk Koşusu, bu yılda yaklaşık 260 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Salihli İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün organize ettiği ve 6 kategoride Gümüşçayı Rekrasyon Alanı’nda gerçekleştirilen Atatürk Koşusu'nda Küçük Kızlar Kategorisinde 1.Uğur Kiremit Ortaokulu, 2.Kabazlı Şehit İsmail Yavuz Ortaokulu, 3.Hacıbektaşlı Ortaokulu,  Küçük Erkekler Kategorisinde 1. Hacı Bektaşlı Ortaokulu, 2.Uğur Kiremit Ortaokulu, 3. Kabazlı Şehit İsmail Yavuz Ortaokulu, Yıldız Kızlar Kategorisinde 1.Hacıbektaşlı Ortaokulu, 2.Kudret Demir Ortaokulu, 3.Durasıllı Mimar Sinan Ortaokulu, Yıldız Erkekler Kategorisinde 1.Yılmaz Şehit Hüseyin Arı Ortaokulu, 2. Hacıbektaşlı Ortaokulu, 3.Misakı Milli Ortaokulu,  Genç Kızlar Kategorisinde 1.Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi, 2. TSO Talat Zurnacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 3.Merkez Anadolu Lisesi, Genç Erkekler Kategorisinde 1.Merkez Anadolu Lisesi, 2.Salihli Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi, 3. Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi oldu.


Atatürk koşusunda dereceye giren takımların kupa ve madalyalarını ise Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Doğukan Karaaslan, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Ayaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen ile Özel Can Hastanesi İcra Kurulu Başkanı Umutcan Keskiner verdi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com