Salihli'de esnaf odalarında seçim heyecanı...Coşkun "Seçimi hep birlikte kazanacağız"

05 Ocak 2022, Çarşamba
Salihli'de esnaf odalarında seçim heyecanı...Coşkun

Salihli Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası, 10 Ocak 2022 tarihinde sandık başına gidiyor. Oda başkanlığına adaylığını koyan sanayi esnafından Hasan Coşkun, esnafın verdiği destek ve güven ile seçimlerden zaferle çıkacaklarını vurgulayarak "Seçimi hep birlikte kazanacağız" dedi.

“Biz oturmaya gelmiyoruz”

Seçime sayılı günler kala esnaf ziyaretlerine devam eden Salihli Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası başkan adayı Hasan Coşkun, ilk icraatının esnafın birlik ve beraberliğini sağlamak olacağını söyledi. ‘Odalar aidat toplama mercileri değildir’ diyen Coşkun “Odalar esnafın tüm sorunlarına çözüm üretecek yerlerdir. Biz oturmaya gelmiyoruz. Genç kadrolarımızla birlikte esnafımızın sorunlarına çare arayan, çözüm önerileri sunan, netice alan, esnafın her daim yanında olmaya geliyoruz. Ahilik ruhunu yeniden canlandıracak, geleneksel esnaf kimliğimizi modern çağın gereklerine uygun şekilde donatacak bir yönetim vizyonu ile bu yola çıktık” dedi.

“Oy pusulamızın rengi mavidir”

Esnafın verdiği destek ve güven ile seçimlerden zaferle çıkacaklarını belirten Coşkun, “Odamızı daha işlevsel hale getirip, esnafın tüm sorunlarını çözüme kavuşturmak için, tüm üyelerimizi 10 Ocak tarihinde yapılacak olan kongremize davet ediyorum. Oy pusulamızın rengi ise mavidir. Genel kurulumuz şimdiden esnaf ve sanatkârımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com