Salihli Yeniden Refah Partisi'nde Elmas dönemi

08 Ocak 2022, Cumartesi
Salihli Yeniden Refah Partisi'nde Elmas dönemi

Eski Başbakanlardan 54. RefahYol Hükümetinin Başbakanı Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Dr. Fatih Erbakan'ın 2018 yılında kurduğu ve kısa süre içerisinde Tüm Türkiye genelinde hızlı bir şekilde 81 il 922 ilçede teşkilatlarını tamamlayan Yeniden Refah Partisi Salihli ilçe başkanlığında görev değişikliği yapıldı.

Parti genel merkezi tarafından yaklaşık 1 buçuk yıldır İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ali Kemal İnal, Yeniden Refah Partisi Manisa il yönetim kurulu üyeliği Kula ve Demirci ilçe sorumluluğu görevine getirilirken, yine Genel merkez tarafından Salihli İlçe Başkanlığı görevine Salihli’nin tanınmış esnaflarından Elmas Otomotiv işletme sahibi Hakan Elmas getirildi.


Devir teslim töreni Yeniden Refah Partisi Manisa İl Başkanlığı Binasında, İl Başkanı Hakan Lalebaş, İl Teşkilat Başkanı Hüseyin Çipiloğlu, İl Siyasi İşler Başkanı Yalçın Çapanık, Genel Merkez Seçim ve Hukuk İşleri Ege Bölge Sorumlusu Uğur Kilit ve Manisa il yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile gerçekleştirildi. Yeni Başkan Elmas’a atama belgesini İl Başkanı Hakan Lalebaş ve eski İlçe Başkanı  Ali Kemal İnal tebliğ etti.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com