Tunca "İYİ bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz"

21 Nisan 2022, Perşembe
Tunca

Şehitler Mahallesi sakinleri İYİ Parti Salihli İlçe Teşkilatına gelerek İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca'yı ziyaret etti. İYİ Parti Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, ziyarete gelen Şehitler Mahallesi sakinlerine teşekkür ederek, '' İYİ ki varsınız. Her zaman bekliyoruz'' dedi.

‘’Partimizin hedefi 1'nci parti olmaktır’’


Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten İYİ Parti Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, ‘’ Şehitler Mahallesi sakinleri partimize gelerek bizleri mutlu ettiler. Kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.   Partimiz ülkemizin geleceği ile ilgili belirlediğimiz ortak değerler üzerinden birlikte hareket etmeye devam eden bir siyasi hareket. Partimize büyük bir ilgi var. Çok hızlı büyüyoruz. Partimizin hedefi 1'nci parti olmaktır. Biz bunu başaracağız. İnanıyoruz. Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin izinde hep birlikte İYİ bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz’’dedi

‘’Akşeneri’ Salihli’ye davet ediyoruz’’

Şehitler mahallesinin kadın sakinlerinin Meral Akşener’e selam söylediklerini ifade eden  İYİ Parti Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, ‘’ Partimize gelen ve  bizleri ziyaret eden Şehitler mahallesinin kadın sakinleri Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendiye  sevgilerini ve selamlarını ilettiler. ‘Meral Akşener’i  Salihli’ye davet ediyoruz’ diyen kadınlarımızın selamlarını ve davetlerini Genel Başkanımıza ileteceğiz ayrıca bayramdan sonra kendileri ile partimizde kahvaltıda bir araya gelmek için sözleştik.’’dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com