Erginbaş, yaşananlara tepki gösterdi. "Parti ikiye bölünmüştü şimdi paramparça oldu"

29 Nisan 2022, Cuma
Erginbaş, yaşananlara tepki gösterdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Salihli İlçe Teşkilatı'nın 2020 yılında yapılan seçimli olağan kongresinde başkan adaylarından olan Avukat Özgür Erginbaş, sessizliğini bozarak "Parti ikiye bölünmüştü şimdi paramparça oldu" dedi.

Bugüne kadar yaşanan olaylarla ilgili olarak herhangi bir yorum ve açıklamada bulunmadığına dikkat çeken Erginbaş “Partiyi ne hale getirdiniz” diye tepki gösterdi.


Erginbaş “Son günlerde ki gündem ile ilgili hiç yorumda bulunmak istemiyordum. Ama arkadaşlar partiyi ne hale getirdiniz. Disiplin kuruluna verilen ve ihraç olan en çok kişi bu 2,5 yıl içerisinde ve kavga artık basına yansıdı. Zimmet iddiaları söz konusu. Yeter artık. birbiriyle kim kavgalıysa partiden ayrılsın. Birbirimize harcadığımız enerjiyi ben dahil AKP ve MHP'ye harcayalım. 2014 yılından beri Salihli Belediyesinden bize selam veren 800 işçi partilimiz işten atıldı evlerine ekmek götüremedi. Biz tek yumruk olmazsak yine o işten atılan partilerimizin vebali omuzlarımızda olur bilmem anlatabildim mi. Parti ikiye bölünmüştü şimdi paramparça oldu” diyerek tepkisini dile getirdi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com