CHP Manisa İl Kadın Kolları Salihli'de toplandı...

21 Haziran 2022, Salı
CHP Manisa İl Kadın Kolları Salihli'de toplandı...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa İlçe Kadın Kolları aylık olağan toplantısı Salihli Kadın Kolları'nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

CHP Manisa İlçe Kadın Kolları olağan toplantısı İl Kadın Kolları Başkanı Şadiye Uysal öncülüğünde Salihli’de gerçekleştirildi.


Tüm İlçe kadın kollarının yer aldığı toplantıda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.
Salihli’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda önemli konulara değindiklerini kaydeden İl Kadın Kolları Başkanı Uysal “Bugün Manisa’mızın tüm ilçe kadın kolları ile Salihli’de bir araya geldik. Toplantıda Aile Destekleri Sigortası başta olmak üzere diğer konularda istişarelerde bulunduk. Ev ziyaretlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Çalmadık kapı bırakmayacağız.  Kadınlarımızla iktidara yürüyoruz. Salihli İlçe Kadın Kolları Başkanımız Nurgül Aykan ve örgütümüze bizleri iyi şekilde ağırladıkları için çok teşekkür ederiz.” Dedi.


AYKAN “İKTİDARA YÜRÜYORUZ”


CHP Salihli Kadın Kolları Başkanı Nurgül Aykan ise “Bugün Salihli Kadın Kolları örgütü olarak önemli bir toplantıya ev sahipliği yaptık. Bu toplantıda bir çok konuyu ele alıp değerlendirmelerde bulunduk. Toplantımızda tüm ilçelerimizin kadın kolları teşkilatları yaptıkları çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Tüm bileşenlerimizle birlikte iktidara yürüyoruz.” Dedi.

NURLU’YA ZİYARET

Toplantının ardından kadın kolları yöneticileri, 26. Dönem Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu ve eşi İlkgün Nurlu’ya çocukları Necati Nurlu’nun eczane açılışından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com