Görüşmeler olumlu yönde ilerliyor...

22 Haziran 2022, Çarşamba
Görüşmeler olumlu yönde ilerliyor...

Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinden Salihli Belediyespor'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Turgutluspor'un eski başkanı Taner Kestaneci, Salihli Belediyespor Sosyal Tesislerinde incelemelerde bulundu.

Sektör Gazetesi’ne konuşan Kestaneci, bir çok konuda sözlü olarak anlaşmaya varıldığını söyledi.
Kestaneci “Salihli Belediyespor ile bir çok konuda sözlü olarak görüş birliğine vardık.  Şimdi  resmi prosedür ile ilgili işlemler hakkında görüşmelere başlayacak. Taraftarlarımızın ve Salihli Belediyesi’nin bundan sonraki süreçte de destekleri bizler için çok önemli. Salihli’nin taraftarı için bu yola çıktık. Salihli futbolda artık bir üst kademeyi hak ediyor. Belirlenen hedefe daha kısa sürede ulaşabilmek için gerekli her şey mevut.” dedi.

TARAFTAR GRUBUNDAN DESTEK

Salihli 45.5 Taraftarlar Derneği Başkanı Yakup Karahan ve taraftarlar da Salihli Belediyespor Sosyal Tesisleri’ne gelerek Kestaneci ve beraberindeki heyetle görüşmelerde bulundu.


Dernek Başkan Karahan, iş insanı Kestaneci’ye Salihli Belediyespor atkısı hediye ederken, taraftarlar adına tam destek mesajı verdi. Ziyarete tecrübeli Teknik Direktör İbrahim Cezayir ile yine Salihli’nin deneyimli teknik direktörlerinden Zeki Erguvan’da eşlik etti.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com