Salihli'nin yeni lezzet markası: Köfteci Ramiz

23 Haziran 2022, Perşembe
Salihli'nin yeni lezzet markası: Köfteci Ramiz

Türkiye'nin 94 yıldır değişmeyen lezzeti olan Köfteci Ramiz, Salihli'de Erkan-Nurten Sönmez çiftinin girişimleri ile yeni açılan yerlerinde hizmet vermeye başladı.

Yol üstü lezzet duraklarının en ünlülerinden biri olan ve bir asıra dayanan geçmişi ile marka olan eşsiz lezzet Köfteci Ramiz, İzmir-Ankara Karayolu üzerinde Salihli Girişindeki Cankar (Opet ) Akaryakıt istasyonu yanında yer alan modern ve şık tesiste faaliyete geçti.


Halk bankasından emekli olduktan sonra gıda sektörüne giren Erkan Sönmez, eşi Nurten Sönmez ile birlikte ilçeye kazandırdığı modern ve şık tesiste, Köfteci Ramiz’i Salihlililerle buluşturdu.

YOL ÜSTÜ LEZZET DURAĞINA KISA SÜREDE YOĞUN İLGİ…

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkarttıkları tesiste, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalıştıklarını kaydeden Erkan Sönmez, “Bir süre önce faaliyete geçen işyerimiz, kısa süre içerisinde vatandaşlardan yoğun bir talep gördü. Sabah 10:00 ile 23:00 saatleri arasında hizmet veren işyerimiz, müşterilerin kendilerini en rahat şekilde hissedebilecekleri bir ortamda üstün lezzet sunmaktadır. Türkiye’nin en ünlü yol üstü lezzet duraklarından olan Köfteci Ramiz’i Salihli halkı ile buluşturmaktan dolayı mutluyuz. Tesisimizde müşterilerimizi rahat ve konforlu bir ortamda ağırlıyoruz. Köfteci Ramiz farkı ve kalitesini yaşamak için kırmızı et ürünleri, beyaz et ürünleri, yan ürünler, tatlılar ve salatalar olmak üzere birbirinden lezzetli ürünlerimiz ile Yeşilyurt Mahallesi, 797. Sokak no:20’de (İzmir-Ankara Karayolu Cankar OPET Akaryakıt istasyonu) bulunan tesislerimize bekliyoruz” dedi.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com