MHP'ye üye olan 112 kişiye rozet takıldı

03 Ağustos 2022, Çarşamba
MHP'ye üye olan 112 kişiye rozet takıldı

Şehzadeler ile Ahmetli ilçelerinde MHP'ye yeni üye olan 112 kişiye düzenlenen törenle rozetleri takıldı.

Rozet töreni ile ilgili olarak yapılan açıklamada “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin ülkenin huzuru ve milli geleceği için “çağrım sana “sloganını devlet anlayışıyla anlayarak ilk cevap Milliyetçi Hareket Partisi Ahmetli İlçe Başkanı Bekir Kuzu önderliğinde 57 yeni üyelerimize il başkanımız Murat Öner MYK üyemiz Mehmet Ödevli ve il Başkan yardımcıları rozetlerini takmışlardır” denildi.


Ahmetli İlçe Başkanı Bekir Kuzu ise “İstişare toplantımızın ana gündem maddesi; ‘Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023 - Siyasette Yeni Dönem Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler’ hedefimize adım adım ilerliyoruz. Bununla adından da anlayabileceğimiz gibi hem ülkemizi, hem ilimizi ve hem de ilçelerimizi daha da güçlendirip ülkemizi bölgenin lider gücü yapmak için bu toplantıda söyleyeceğimiz ve alacağımız fikirler çok önemli!” Böylesine önemli bir dönemde sizler milliyetçi hareket partisine üye olarak gücümüze güç kattınız. Hepinize teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcımız olsun Ne mutlu Türk´üm diyene”


Öte yandan Şehzadeler ilçesinde Öğretmenevi'nde düzenlenen törende de MHP’ye katılan 55  kişiye düzenlenen törenle rozetleri takıldı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com