Tunca "Salihli'mizin il olmasını istiyoruz ve destekliyoruz"

23 Eylül 2022, Cuma
Tunca

İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca "Bir çok ilden büyük olan Salihli'mizin il olmasını destekliyoruz'' diyerek açıklamalarda bulundu.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, bir süre önce yaptığı açıklamada, Cumhuriyet’in 100’üncü yılında 100 il olmasıyla ilgili çalışmalara değinerek, Salihli’nin il olmayı hak ettiğini belirtti.

‘SALİHLİMİZİN İL OLMASINI İSTİYORUZ VE DESTEKLİYORUZ’’

Salihli’nin nüfus olarak birçok ilden büyük olduğunu ifade eden İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca,’’Salihlimiz nüfusu ile Türkiye’de var olan birçok ilden daha büyük. Bulunduğu coğrafi konum nedeniyle  geçiş noktası durumunda olan  Salihlimiz ekonomik, eğitim ve kültürel olarak gelişime açık bir şehrimiz bu güzel şehrimizin daha da  gelişmesini istiyoruz. Doğru yönetim anlayışı ve doğru projeler ile  Salihlimizin var olduğu durumdan çok daha ileriye gideceğinden eminiz. Son günlerde Türkiye’de il sayısının 100’e çıkarılması ile ilgili konuşmalar duyuyoruz. İYİ Parti ailesi olarak il sayısının artırılması durumunda Salihlimizin il olmasını istiyoruz ve destekliyoruz. Salihli il olmayı hak ediyor.’’dedi

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com