Futbol tutkunu iş insanları, Salihli Belediyespor için güç birliği yaptı

01 Ekim 2022, Cumartesi
Futbol tutkunu iş insanları, Salihli Belediyespor için güç birliği yaptı

Salihli'de futbol için kenetlenip gönül birliği yaparak Bölgesel Amatör Ligde ilçeyi temsil eden şehrin takımına sahip çıkan futbol tutkunu iş insanları, Salihli Belediyespor için güç birliği yaptı.

Salihli’nin futbolda yeniden özlenen günlere dönmesi için güç birliği yapan iş insanları, Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret ederek Salihli Belediyespor ’u hak ettiği yere getirmek için neler yapacaklarını anlattı. Ziyarette, Başkan Zeki Kayda’ya isminin yazılı olduğu bir forma hediye edildi.


“Biz birlikte Salihli’yiz” diyerek güç birliği yaptıklarını dile getiren iş insanları, “Salihli’mizi futbolda hak ettiği yerlere getirmek için futbola gönül veren arkadaşlarımız ile bir araya gelerek kenetlendik. Özlenen Salihlispor için çalışmalara başladık. Bu konuda yapılması gereken ne varsa biz yapmaya hazırız. Hep birlikte başaracağız” dediler.

Salihli’de futbol için güç birliği yapan iş insanlarına verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçede sporun gelişmesi ve başarılı sporcuların yetişmesine yönelik çalışmaların sürdürüleceğini belirterek, “Daima sporun ve sporcunun yanındayız. Elimizden gelen bütün imkânlarla amatör kulüplerimize ve sporcularımıza destek olacağız. Sizlere de başarılar diliyorum” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com