Partiye yeni katılan üyelere rozet takıldı...

03 Ekim 2022, Pazartesi
Partiye yeni katılan üyelere rozet takıldı...

İYİ Parti Salihli ilçe Başkanlığı tarafından düzenlenen birlik beraberlik ve dayanışma kahvaltısında partililer bir araya geldi. Başbaşa Kafe'de gerçekleştirilen kahvaltıda partiye katılan üyelere rozet takıldı.

Kahvaltıda konuşan İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca “Düzenlemiş olduğumuz birlik beraberlik kahvaltısına iştirak eden üyelerimize çok teşekkür ederim. Yüksek bir katılımın olması bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Parti üyelerimizle yapmış olduğumuz fikir alışverişi çok faydalı oldu tüm Parti üyelerimizin seçim dönemine girdiğimiz şu dönemde tek vücut olarak yer alması çok önemliydi, biz bu organizasyonla tek vücut olduğumuzu herkese göstermiş olduk.”dedi.

“Üye sayımız 13 bine ulaştı”

İYİ Parti olarak Manisa’daki üye sayılarının 13 bine ulaştığını belirten İl Başkanı Hasan Eryılmaz ise “Buradaki üyelerimizin enerjisi bizlere ayrıca güç vermektedir. Gözlerdeki o ışıltı bize iktidarı müjdeliyor. Bize diğer partiden katılan arkadaşlar da oldu hepimiz şuan çok güzel bir aile tablosu oluşturduk bu tablo Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Sayın Meral Akşener’in ışığında iktidarla taçlanacaktır. Bu birlik ve beraberliğimiz daimi olsun” dedi.

Konuşmaların ardından partiye katılan İrfan Demir, Murat Dağıstanlı, Ali Gül, Erkan Şahan, Eren Özpınar’ın üyelik rozetleri Manisa İl Başkanı Eryılmaz ve Salihli İlçe Başkanı Tunca tarafından takıldı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com